تولید شمش طلا


شرکت آتروپارس با استاندارد سازی مراحل پالایش طلا و پشتوانه آزمایشگاه تخصصی مجهز به برترین ماشین آلات ایتالیایی، توانسته است ضمن ارتقای کیفی طلای مصرفی کشور در سطح بین ‌المللی، در محل کارخانه شمش طلا را در اوزان مختلف تولید نماید و با کمک دانش فنی خود محلی مطمئن برای عبور از روش عیارسنجی سنتی به روش‌های مدرن باشد.
همچنین شرکت آتروپارس توانسته است با ارتقا خلوص طلای مورد مصرف تولید کنندگان با عیار بالا یکی از مهم ‌ترین و قدیمی ‌ترین دغدغه‌ های سازندگان را رفع نموده و علاوه بر آن سایر افراد جامعه بتوانند با اطمینان خاطر، بدون پرداخت مزد ساخت سرمایه‌ هایشان را به صورت شمش طلای استاندارد متناسب با بودجه خود حفظ نموده و هنگام فروش نیز متحمل ضرر نشوند.
لازم به ذکر است در حوزه تولید طلا کشور ایتالیا مطرح ‌ترین نام در جهان می‌باشد که ماشین آلات پالایش و تولید این شرکت حاصل همکاری و تعامل دانش فنی شرکت‌ها و برندهای زیر می‌باشد:  

تولیدات


شرکت آتروپارس مفتخر است به عنوان تولید کننده شمش طلای 24 عیار مطابق با استانداردهای بین الملی در ایران با تکیه بر تکنولوژی روز و خط تولیدی با ماشین آلات ITALIMPIANTI آمادگی دارد که علاوه بر تولید معمول خود که در وزن‌های 100 گرمی/250 گرمی/ 500 گرمی/ 1000 گرمی عرضه می ‌شود، با توجه به نیاز و سفارش مشتریان محترم در سایر وزن‌ ها نیز با بسته‌ بندی‌ های متفاوت محصولات خود را ارائه نماید.

مصنوعات طلا و جواهر


شرکت آتروپارس با تکیه بر ماشین آلات ساخت مصنوعات طلا و راه اندازی بخش مربوط به این کار امکان تولیدات مصنوعات مورد درخواست بازار را به نحو احسن داشته و همچنین با تکیه بر توان همکاران طراح این صنعت در خصوص تولیدات طلا و جواهر با طراحی خاص قدمهایی را برداشته است.

توکن آتروگلد آتروسیلور


شرکت آتروپارس به عنوان ناشر در بستر شرکت ققنوس پارس قراردادی منعقد کرده که می‌تواند 12 تن طلا را در هر سال به صورت توکن به فروش رساند.
هر توکن معادل 10 گرم طلای 24 عیار می‌باشد.
مقدار فیزیکی طلا در خزانه بانک‌ها گذاشته می‌شود و معادل وزن آن توکن آزاد می‌گردد.
مشتریان عزیز می توانند از طریق شبکه ققنوس و شبکه‌ های دیگری که در سایت معرفی می‌ شوند اقدام به خرید ‌کنند و همچنین از شرکت آتروپارس هم به صورت مستقیم امکان خرید وجود دارد.
هر شخصی که 10 گرم به بالا توکن طلا داشته باشد می‌تواند از مکان‌ های مشخص شده معادل فیزیکی آن را دریافت نماید.
توکن طلا این امکان را دارد که به عنوان ضمانت در رهن بانک ملی برای وام بدون حضور در شعب گذاشته شود و به زودی در بانک‌ های دیگر هم قابل اجرا خواهد بود.